CIRQUE DU SOLEIL VYSTÚPI S PREDSTAVENÍM QUIDAM V BRATISLAVE

Cirque du Soleil s potešením oznamuje, že súbor Quidam sa predstaví v Bratislave od 5. do 8. februára 2015 v Slovnaft Arene v siedmich jedinečných predstaveniach.

Exkluzívne lístky pre členov Cirque Clubu sú už v online predaji. Členovia Cirque Clubu majú možnosť kúpiť si lístky medzi prvými, vybrať si z tých najlepších miest, budú dostávať špeciálne ponuky a exkluzívne informácie zo zákulisia šou. Staňte sa členom Cirque Clubu aj vy, navštívte www.cirqueclub.com.

Lístky pre široké publikum budú v predaji od stredy 2. júla 2014 na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal www.ticketportal.sk.

Quidammal svetovú premiéru v Montreale pod veľkým stanom v apríli 1996. Odvtedy precestoval súbor päť kontinentov a jeho vystúpenie videli milióny divákov. V decembri 2010 sa Quidam vybral na novú púť, počas ktorej začal prezentovať svoj úchvatný program vo veľkých arénach po celej Severnej Amerike. Medzinárodné zoskupenie tvorí 52 špičkových akrobatov, hudobníkov, spevákov a postáv.

Mladá Zoé je znudená, odmeraná a nevšímavá. Rodičia neprejavujú o svoju dcéru záujem. Jej život stratil zmysel, no snaží sa zaplniť prázdnotu a utieka sa do imaginárneho sveta Quidam, kde stretáva postavy, ktoré jej pomáhajú na ceste k oslobodeniu svojej duše.

Cirque du Soleil

Zo skupiny dvadsiatich pouličných umelcov v roku 1984 vznikla veľká organizácia so sídlom v kanadskom Quebecu, ktorá poskytuje vysoko kvalitnú umeleckú zábavu. Spoločnosť má 5-tisíc zamestnancov, vrátane viac než 1300 umelcov z vyše 50 krajín sveta.

Cirque du Soleil prináša senzáciu a potešenie vyše 100 miliónom divákov v 300 mestách vo vyše štyridsiatich krajinách na piatich svetadieloch. Pre viac informácií o Cirque du Soleil navštívte: www.cirquedusoleil.com.