Naše tipy

Chuť Stredomoria u vás doma

Slnko, more a skvelé jedlo… Užite si dovolenku aj v bežný deň! Chuť a vôňu Stredomoria prinesú na váš stôl Pasírované paradajky Podravka 500g, vypestované na slnku chorvátskej Istrie. Sú výborné na prípravu polievok, omáčok na pizzu, cestoviny alebo k mäsku. Obsahujú 100% paradajok bez pridanej soli, aróm či konzervantov.

Plná chuť a jemná konzistencia jednoducho vyčaria stredomorské menu plné chutných jedál, a to priamo u vás doma. Viac na www.podravka.sk.

Chutne aj nutrične bohatá potravina
Pasírované paradajky Podravka 500g majú v kuchyni široké využitie, a tak jednoducho pripravíte jedlá, ktoré ste si vychutnávali v prímorských reštauráciách. Famózna omáčka na cestoviny či pizzu je hotová v priebehu niekoľkých chvíľ. A aj obyčajná paradajková polievka bude chutiť ako stredomorská gurmánska špecialita. Okrem skvelej chuti sú Pasírované paradajky Podravka 500g plné vitamínov, draslíka a ďalších telu prospešných látok. Obsahujú niekoľkonásobne viac lykopénu ako surové paradajky, pretože vďaka procesu spracovania sa tento antioxidant stáva pre náš organizmus dostupnejším. Lykopén je vzpruhou pre imunitu, chráni pokožku pred UV-žiarením, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo a tiež ako prevencia pred srdcovocievnymi a nádorovými ochoreniami.

Pasírované paradajky Podravka: 0,99€/ 500g
Viac na www.podravka.sk.

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top