Čerstvý či chrumkavý chlebík? Vyberte si!

Chlieb a pečivo zvyčajne nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Máte ich radšej čerstvé alebo chrumkavé? Pre obe možnosti máme pre vás skvelé tipy z Lidl – Shopu.

Ernesto Chlebník vyrieši váš problém, kde a ako skladovať čerstvý chlieb, žemle, pečivo alebo aj koláče. Je nielen praktický, ale zároveň je to štýlový kúsok do vašej kuchyne, ktorý môžete umiestniť na kuchynskej linke.

Ľahký, ale stabilný box z kovu s práškovou farbou sa ľahko udržiava. Má zatváracie veko a tlmiče pre tiché zatvorenie uzáveru. Vetracie otvory na zadnej strane udržia chlieb aj pečivo čerstvé a chrumkavé.  Vybrať si môžete z viacerých farebných odtieňov ten najvhodnejší do vášho interiéru.
Cena: 12,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-chlebnik/p100272193

 

Ak preferujete teplé chrumkavé toasty a pečivo, určite oceníte Silvercrest Hriankovač STS 850 E1. Elegantný dizajn zvýrazňuje leštené čelo z ušľachtilej ocele a lakované boky v rôznych farebných odtieňoch. Vďaka 6-stupňovému regulátoru zhnednutia si toastové chlebíky aj pečivo môžete zohriať a upiecť podľa vlastnej chuti. Hriankovač má aj vyberateľný nadstavec na žemle a zásuvku na omrvinky, ktorú možno tiež vybrať.  Zasekli sa vám chlebíčky? Nevadí, hriankovač automaticky vypne, aby ste ich mohli pohodlne vybrať.
Cena: 24,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/silvercrest-hriankovac-sts-850-e1/p100270946

 

Zdroj: Eva F.