Buďte štýlová v Napapijri bunde

Vigen M / Shutterstock.com

Zažívať pocit mrazu a cítiť chladný vietor na tele nie je nič príjemné. To je dôvod mať vo svojom šatníku kvalitnú bundu, ktorá vás od vonkajších vplyvov ochráni, zahreje vás a zároveň sa v nej budete cítiť štýlovo. Našli sme voľbu pre každého!

 

Známy dizajn

Kto by nepoznal známe dizajny jesenných či zimných búnd značky Napapijri, ktoré stretávate na ľuďoch po celom svete. Možno je na čase zadovážiť si jednu aj do svojho šatníka a raz a navždy byť v teple každú zimu. Uvidíte, že veľký boom okolo tejto značky je oprávnený!

Napapijri bundu si môže vybrať každý člen rodiny, pretože ponuka je široká. Môžete sa tak zladiť či už len s vašim partnerom, alebo rovno celá rodina. Výhodou mnohých týchto modelov je to, že sú unisex a vy si tak vyberiete podľa svojej farebnej preferencie či strihového prevedenia.

 

Do prírody aj do mesta

Zrejme najznámejšie Napapijri dámske bundy sú tie, ktoré si oblečiete cez hlavu a majú jedno vrecko v strede na bruchu. Avšak, Napapijri má v ponuke aj bežné modely búnd na zips v krásnych žiarivých farbách, ktorým ženy neodolajú. Tieto prešívané páperové bundy Napapijri Rainforest oceníte najmä v mrazivých teplotách, ale využijete ich napríklad aj pri turistických výletoch do nadmorských výšok, kde vás potrápi studený vietor.

Napapijri bundy sú vhodné aj na bežné každodenné nosenie a sú pod označením Urban, pričom tie nie sú jedinými kúskami, ktoré značka ponúka. Určite si nájdete svojich obľúbencov aj medzi košeľami alebo dokonca štýlovými šatami.

Ak značku poznáte, určite ste si všimli nórsku vlajku, ktorú na veciach často vidno. Samozrejme, evokuje to, že Napapijri pochádza z tejto krajiny, no opak je pravdou a ide o taliansku značku, ktorá prišla na trh už v roku 1987. Doprajte si aj vy teplú a štýlovú bundu Napapijri a zdolajte s ňou mnohé dobrodružstvá. Jej kúpu neoľutujete!

Zdroj obrázku: Vigen M / Shutterstock.com