BRATISLAVSKÉ KONZERVATÓRIUM OSLÁVI 95. NARODENINY S BONEY M.

12. marca 2015 vystúpi v bratislavskej HANT aréne Pasienky jedna z najpopulárnejších kapiel 70. a 80. rokov Boney M. Fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na najväčšie a nestarnúce hity zoskupenia, ale aj na jedinečnú oldies disco show, ktorá sa začne pred koncertom a bude pokračovať aj po ňom. Pridanou hodnotou bude nevšedné hudobné vystúpenie študentov bratislavského konzervatória, ktoré takýmto spôsobomoslávi svoje krásne 95. narodeniny.

Konzervatoristi potešia návštevníkov koncertu netradičnými aranžmánmi viacerých svetových odlies hitov, ale aj spoločným hudobným vystúpením s Boney M. „Na Bratislavu sa veľmi tešíme a sme naozaj nadšení, že budeme môcť vytvoriť spolu s konzervatoristamishowvo veľkom. Veríme, že s nimi rozprúdime tú pravú discozábavu,“povedala Sheila Bonnick, členka hudobnej formácie Boney M.

Pre konzervatoristov pôjde o výnimočnú skúsenosť, nie každý deň majú možnosť ocitnúť sa na pódiu so svetoznámymi legendami a pred obrovským publikom. “Teším sa, že študenti dostanú príležitosť vystúpiť pred veľkým publikom a ukázať tak svoj nesmierny talent. Tento zatiaľ Bratislavčania a Slováci všeobecne poznajú iba vďaka našim úspešným absolventom, medzi ktorých patria napríkladNela Pocisková, Robo Roth, Peter Dvorský či Ladislav Chudík,“povedal riaditeľ konzervatória Peter Čerman. Účasť na oslave 95. narodenín prisľúbiliaj niektorí zo známych absolventov konzervatória, čo zážitok návštevníkov z koncertu ešte viac umocní.

1454661_1566223513592627_8395567731298425667_nIlustračná foto: Archív Boney M.

Vstupenky na marcový koncert sú už v predaji v sieti www.predpredaj.sk (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2553/boney-m–hostia), vo vybraných predajniach spoločnosti Telekom či partnerských centrách (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/stranka/predajne-miesta/). Lístky sa začínajú predávať