Blogerky s pridanou hodnotou

blogerky

Sociálne siete sú doslova zamorené profilmi, ktoré sa snažia ponúknuť niečo, čo by vás zaujalo natoľko, že dáte folow. Aj keď tá naša slovenská scéna určite nie je taká veľká a početná, ako v iných, viac zaľudnených krajinách, ale  aj tu je z čoho vyberať. Ja osobne si čistím ľudí, ktorých sledujem aspoň raz za mesiac a nechávam si tam skutočne len tých, ktorí ponúkajú originálny a najme osobitý kontent. Vybrala som tri blogerky, influencerky, ktoré podľa mňa majú zaujímavý a aj trochu edukatívny rozmer.

 

Natalia Pažická
Natália je bývalá fashion blogerka? Prečo bývalá? Pretože v jeden moment zistila, čo sa za tými lacnými kúskami zo Zary a H&M-ka skrýva – v podstate ekologická katastrofa. A od tohto momentu na jej profile nájdete už len skvelé rady a typy ako sa nenechať zlákať marketingom a radšej sa zamyslieť nad tým, ako pristupovať k našej planéte s úctou a rešpektom. Ako neplytvať, nepoužívať plasty, používať kozmetiku netestovanú na zvieratách.

Ale pozor, nie je to žiadna “zelená žienka”. Je to mladá krásna a moderná baba, ktorá študuje v Amsterdame a verí, že na každom jednom z nás záleží, a že takýmto prístupom dokážeme zmeniť svet! Určite stojí za folow a keď už ju budete sledovať určite si pozrite jej videá!

 

Lýdia Ondrušová
Lýdia je zjav. Originálny, krásne úprimný a autentický. Vyštudovaná bábko herečka, ktorá je spoluzakladateľkou divadla NUDE, vás nikdy neomrzí. Jej prístup k móde je taký nevšedný a nápaditý, že sa čudujem, že si ju nevšimol ešte niekto z Vogue- minimálne toho československého. Nosí šaty po svojej omke  a pokojne aj dedkovi a kombinuje to s kúskami z dnešného sveta. Lýdia je jednoducho vtipná, originálna a podľa mňa jedna z top fashion blogeriek u nás. Na instagrame je ako @lydondrus a píše na svoj blog Apredsasanevydala.

 

Natália Körnerová
Alebo aj @natykerny. Natália vás zaujme nielen pohľadom a lá Audrey Hepburn, ale aj úprimnosťou svojich fotiek a hlavne prirodzenosťou. Jej príjemný prejav a profesionalita je vítaným osviežením slovenskej instagramovej scény.

Zdroj: AVE
Foto: instagram