Bavte sa s babičkou či s dedkom

Poznáte Babičkárstvo? Je to malé, rodinné vydavateľstvo a zároveň portál, ktoré Monika Kopřivová, pôvodne farmaceutka s vrúcnym vzťahom k starším ľuďom, založila s cieľom vydať knižku Babička, rozprávaj a prispieť ňou k oživovaniu medzigeneračných vzťahov. Jej malý projekt mal veľký úspech a momentálne prichádza s ešte teplou novinkou – spoločenskou hrou pre celú rodinu Ako to bolo kedysi?.Ako bolo kedysi?

Vybrať vhodný darček pre starých rodičov nie je jednoduché. Za roky života už väčšinu vecí majú a, na rovinu, trh je zameraný skôr na iné cieľové skupiny. Nová, originálna spoločenská hra Ako to bolo kedysi?, je však zameraná práve na seniorov, ich spomienky, zážitky a má za cieľ utužovať medzigeneračné vzťahy. Pri hre sa výborne zabaví celá rodina i s priateľmi. Babička a dedko sú plní skúseností a odovzdávať ich mladším generáciám je pre nich nielen zábavou, dôležitou misiou, ale i výborným tréningom pamäte.

Hra Ako to bolo kedysi? je plná retro fotografií a zaujímavých otázok a je vystavaná z dvoch fáz. Prvá – príbehová fáza, je šitá na mieru seniorským hráčom, ktorý majú z čoho čerpať. V druhej fáze hráči odpovedajú na otázky k príbehom, ktoré zazneli. To nahráva mladším hráčom a ich ešte neopotrebovaným pamäťovým schopnostiam.

Ak túžite darovať darček, ktorý poteší a navyše stmelí celú rodinu, stavte na Ako to bolo kedysi?. Hra je vhodná pre všetkých od 5 – 99 rokov.

Hru kúpite na www.babickarstvo.sk a v sieti kníhkupectiev. Cena je cca 26,90 €