AVION HĽADÁ NAJMILŠIE ZVIERATKO BRATISLAVY!

AVION HĽADÁ NAJMILŠIE ZVIERATKO BRATISLAVY!

Vedeli ste, že majitelia domácich zvieratiek sa dožívajú vyššieho veku? Psy, mačky, rybičky, kone či hady dokážu svojim ochrancom znižovať stres, krvný tlak, niektoré nútia k pravidelnému pohybu a zlepšujú náladu! Najväčšie nákupné centrum Avion v Bratislave chce jedinečné priateľstvo medzi majiteľom a domácim zvieratkom osláviť –  obľúbeným Festivalom zvierat v sobotu 25. marca 2017.

,,Podujatie je pre všetkých, ktorí majú radi zvieratká a chcú sa nimi pochváliť. Je úplne jedno, či ide o papagája, tarantulu, mačku alebo chameleóna, šancu vyhrať má každé zvieratko. Hľadáme totiž Najmilšie zvieratko Bratislavy a veríme, že Festivalom zvierat potešíme celú rodinu. Na akciu bude dozerať aj veterinár, ktorý majiteľom zvieratiek poradí a odpovie na otázky návštevníkov,“ povedala Andrea Aujeská, riaditeľka najväčšieho nákupného centra AVION Bratislava.

Ako prebieha výber Najmilšieho zvieratka?
Stačí, ak majitelia svoje zvieratko zaregistrujú online na festivalzvierat.sk alebo priamo pred akciou od 14.00 hod.

Od 15.00 hod. vyberie odborná porota v centre víťazov. Súťažiaci môžu vyhrať ceny od predajne SUPER ZOO, Bratislavskej zoologickej záhrady alebo vstupy do Aquaparku Senec. Hlavnou cenou je víkendový pobyt v Hoteli Sobota v Poprade pre dve osoby.  Akciu moderuje Richard Vrablec.

AVION HĽADÁ NAJMILŠIE ZVIERATKO BRATISLAVY!