Avatar a Disney Princess v novej edícii Kinder Suprise

Nové dobrodružstvá a inšpiratívne príbehy plné fantázie – presne to prináša nová edícia hračiek ukrytých v Kinder Surprise. V čokoládovom vajíčku teraz čakajú na malých filmových fanúšikov postavy a zvieratá z planéty Pandora, na ktorú sa môžeme znova vydať v novom filme Avatar: The Way of Water. V edícii Disney Princess sa potom skrývajú odvážne hrdinky, ktoré inšpirujú všetky malé princezné na splnenie svojich snov.

 

Na planéte Pandora aj naďalej spokojne žije Jack Sully a Neytiri, ktorých diváci poznajú z prvého dielu filmu Avatar, obklopení divuplnou prírodou a fantastickými zvieratami. Ich príbeh pokračuje nielen v druhom filme, ale aj vo vajíčkach Kinder Surprise, v ktorých môžete nájsť 8 rôznych hračiek z filmového príbehu. Neobyčajné tvory aj samotný Jack a Neytiri tak rozohrajú svoje dobrodružstvá aj v réžii vašich ratolestí a ich hier plných fantázie.

Princezné zo sveta rozprávok Disney potešia všetky deti, ktoré hľadajú odvážne hrdinky krásne vo vnútri aj navonok. Každá z ôsmich figúrok ukrytá v Kinder Surprise má svoj štýl a inšpiratívnu osobnosť, či už je to napríklad morská víla Ariel, odvážna Vaiana z Tichomoria alebo nežná Popoluška.

Nenechajte si ujsť aktuálnu edíciu Kinder Surprise a potešte svojich najmenších úžasnými hračkami zo série Disney Princess a Avatar: The Way of Water.

Zdroj: Ferrero