Móda a štýl

Aký vzor bude IN túto sezónu? Jednoznačne Gingham!

Určite ste si všimli, že sa v jarnývh kolekciách postupne čoraz viac objavujú modely z ľahkého bavlneného materiálu so štýlovým geometrickým vzorom zvaným Gingham.

Gingham
Milujeme trendy čierno-biely vzor gingham, pretože si ho môžeme obliecť nielen do kancelárie ako office outfit ale takisto jeho eleganciu a jednoduchosť v plnej kráse využiť aj na bežný deň. Od púzdrovej sukne až po blúzku s odhalenými ramenami a ginghamovej bundy existuje veľa spôsobov, ako tento úžasný  vzor nosiť.

Ako na ten správny styling?
Taktiež existuje mnoho variácií ako vzor gingham kombinovať. Pre sofistikovaný office look zvoľte styling pozostávajúci z blúzky a úzkych nohavíc. Dokonale ho doplníte farebnými lodičkami alebo mokasínami. Jednoduché šaty s odhalenými ramenami, alebo culotte nohavice v kombinácii s ľahším topom a teniskam. Výbornou farbou do kombinácie je žltá, ružová , modrá a samozrejme červená.

Brigitte Bardot
Gingham preslávila Brigitte Bardot, ktorá sa v ňom dokonca vydávala.Vzor nazývaný aj kocka „vichy“ predstavujú súmerné, zväčša čierno biele kocky nafarbené ná látke ešte pred samotným tkaním. Dnes sa kockovaný vzor čoraz viac objavuje v módnych kolekciách viacerých značiek v rôznych farebných prevedeniach. Obľúbená je okrem čiernej tiež rúžová a červená.

Autor: Nina Murárová
Ilustračný obrázok:
Pinterest.com
Galéria: cellbes.sk, zanela.sk, newlook.com, Twinset, Zara,

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top