Ako vyniknúť v bralette podprsenke?

V dámskej móde sa odohráva jedna revolúcia za druhou. Tú si užiješ aj vďaka bralette podprsenke, ktorú možno nosiť na nekonečne veľa spôsobov! My ich dnes ohraničíme na elegantnú a športovú verziu. Ideš s nami do toho?

 

Čo je vlastne bralette podprsenka? A prečo siahnuť práve po nej?

Bralette podprsenky alebo inak „bralettky“ sú stelesnením pohodlia až voľnosti. To je pri väčšine bežne dostupného spodného prádla priam nonsens. Braletky tvoje obavy z utláčaných a obopínaných pŕs v košíkoch prekonávajú! Za tým sa skrývajú jednak šikovné technológie na prípravu veľmi ľahkých, ale zato flexibilných a elastických vlákien, a dizajnové riešenia, čo podnecujú, aby ti bralettka perfektne držala. Výsledným efektom v tomto módnom dámskom spodnom prádle je pocit voľnosti a väčšej sebaistoty pri celodennom nosení.

Každá z nás predsa pozná, aké je nepríjemné neustále si upravovať podprsenku, kontrolovať košíčky, kostice či výstuž. A práve hlavná výhoda bralette podprseniek spočíva v tom, že aj keď neobsahujú túto „doplnkovú výbavu“, dokonale držia tvar. Všeobecne sa bralettky dostávajú najviac pod kožu ženám s menším, ale pevnejším poprsím. Svoje miesto si nájdu aj v bujnejšom dekolte, ale už za pomoci jemne vystužených košíčkov.

 

Neviete, ako štýlovo bralettku nosiť? Noste len ju! 

A tým najviac upriamite na svoj sexepíl a prirodzenú ženskú krásu. Keďže bralettky svojím vzhľadom pripomínajú dámske crop topy, možno ich presne tak používať. V prípade, že si vyberieš elegantnú bralettku s čipkou, ľahko ju doplníš sakom alebo priehľadnou blúzkou.

Mladé baby viac siahnu po jej športovej verzii. Veľa modelov nájdete na tejto stránke a vďaka nim už nemusíte rozmýšľať, čo si vziať do fitka, aký top zvoliť na beh k legínam, poprípade ako sa vybrať v lete do mesta za partiou známych.

Bralettka ako samostatný top nesie ale isté zásady! Môžeš si ju dovoliť s peknou figúrou, udržiavaným dekoltom a chrbtom, keďže aj ich dosť odhaľuje. V akej miere, tak to závisí od typu tvojej braletky, spôsobu zapínania a od dizajnu ramienok.

 

Akú bralettku mať vo svojom šatníku?

Najbežnejší typ dámskej športovej bralettky je na úzke nastaviteľné ramienka bez zapínania s elastickým spodným lemom. Hravo si ju prevlečieš cez hlavu a využívaš ako pohodlný športový top. Ak patríš k náročnejším užívateľkám, môžeš si nájsť rovnako kvalitnú bralettku, ale už so zapínaním a s rôznym krížením v ramienkach. Nezabúdaj, že pre ich funkčné športové využitie je najdôležitejšia správna kombinácia materiálov. Zväčša sú uprednostnené bavlnené alebo bralettky z nylonu v kombinácii so spandexom.

A tvoj slobodný pohyb v bralettke sa môže začať!

Zdroj obrázka: FabrikaSimf / Shutterstock.com