Ako prevariť vodu štýlovo

Dať prevariť vodu na kávu alebo čaj je zväčša rýchla rutina. Tak zautomatizovaná, že si časom prestaneme uvedomovať vzhľad rýchlovarnej kanvice.

 

Ak vám však v kuchyni bude tróniť atraktívny kúsok, akým je antikorová kráska Orava Hiluxe-4, rutina sa zmení na očarujúci rituál. V nápaditom retro dizajne zaujme svojím bielym šatom s výraznými čiernymi akcentmi – rúčkou v tvare vysokého oblúka na pohodlné uchopenie kanvice, čiernou páčkou na zapnutie spotrebiča, úchytom na vyberateľnom hornom veku kanvice aj dizajnovým olemovaním zabudovaného analógového teplomera.

Ten počas prevárania vody zobrazuje aktuálnu teplotu tekutiny, čo oceníte, ak zalievate zelený, čierny a ovocný čaj vodou s optimálnou teplotou. S príkonom 1 850 – 2 200 W prevarí vodu veľmi rýchlo a vďaka objemu až 1,8 litra jej bude dostatok na zaliatie obľúbených horúcich nápojov aj pre vašich blízkych. Lebo práve spoločne s priateľmi a rodinou chutí káva a čaj najlepšie. Kanvica má ochranu pred ohrevom bez vody a po splnení úlohy sa sama automaticky vypne. Kráska v čierno-bielom outfite Orava Hiluxe-4 môže byť vaša za 49 €.

 

Zdroj: Stanislava M.