Aké náušnice by nemali chýbať vo vašej zbierke?

V móde aj v šperkoch už nejaký ten piatok platí, že ak stavíte na kvalitu, budete zároveň trendy. Inšpirujte sa nadčasovými a zároveň modernými náušnicami z českého ateliéru KLENOTA. Tieto šperky spájajú to najlepšie z technologického pokroku v zlatníctve s tradíciou ručnej výroby.

 

Diamantové náušnice v štýle huggie

Menšie zlaté kruhové náušnice nájdete aj pod označením huggie, pretože objímajú ušný lalôčik dookola. Tento klasický dizajn, ktorý sa teraz opäť teší veľkej obľube, má tiež svoj variant s diamantmi, ktorý spĺňa úplne všetko, čo od náušníc očakávame. Lichotia každému tvaru tváre, pôsobia žensky a môžete ich nosiť v podstate nonstop. Ak ste navyše neustále v pohybe, nebudete ich musieť vôbec dávať dole. Sú totiž hladké a vďaka bezpečnostnému zapínaniu bude riziko ich straty minimálne.

 

Drahokamové náušnice žiariace farbami

Keď ide o nadčasový šatník alebo šperky, často sa bojíme investovať do farebného kúsku, pretože farby podliehajú módnym trendom najviac. Lenže bez nich sa tak úplne nezaobídeme. Určite poznáte situáciu, keď stojíte pred zrkadlom oblečená do dokonalého outfitu v neutrálnych farbách, ale niečo tomu chýba. A to je presne tá chvíľa, kedy môžete vytasiť zo svojej šperkovnice úchvatné náušnice s pravými drahokamami, napríklad uhrančivým fialovým ametystom, veselo žltým citrínom alebo ohnivým rubínom. Mimochodom, pokiaľ ide o pravé prírodné kamene, tie stoja mimo všetkých trendov, a tak sa investície do nich určite oplatia. A verte, že keď svoje náušnice so smaragdom alebo zafírom vezmete do spoločnosti, určite pozornosti neujdú.

 

Minimalistické zlaté napichovacie náušnice

Preferujete praktické šperky, ktoré sa pohodlne nosia a hodia sa vždy a ku všetkému? Potom sú tu pre vás jednoduché zlaté napichovačky. Stavte na geometrické tvary, ako je guľôčka, trojuholník alebo tyčinka a získate šperk, ktorý bude vyzerať štýlovo a ľahko ho skombinujete aj s ďalšími šperkmi.

 

Neprehliadnuteľné visiace náušnice

Na visiacich náušniciach je krásne to, že sa ich efekt násobí s každým pohybom. Aj keď budú mať veľmi jednoduchý dizajn, zaujmú práve tým, že sa hravo pohojdávajú okolo tváre. Medzi visiacimi náušnicami nájdete veľmi rozmanité kúsky, momentálne najviac trendy sú jemné retiazkové prevliekacie náušnice, ktoré môžu byť zdobené perlami či diamantmi. Najlepšiu službu vám preukážu, keď si stiahnete vlasy a doladíte k nim nejaký romanticky ladený ženský outfit, napríklad v podobe jednoduchých midi šiat. Neodolateľné budú taktiež k topom s odhalenými ramenami, aj k rôznym asymetrickým výstrihom.

Zdroj: Marek J.