3D zberateľský album Genius loci: Čo hrad, to originálna spomienka

Doprajte deťom aktívny relax aj na jeseň a počas víkendov či jesenných prázdnin si s nimi naplánujte výlety po slovenských hradoch! Aby si na ne aj po čase spomenuli s detskou iskrou v oku a láskou v srdci, vezmite si so sebou na cesty aj originálny 3D zberateľský album slovenských hradov Genius loci.

 

Kreslený kamarát – zvedavá surikata Locik – v ňom deťom aj dospelým prezradí zaujímavosti o 8 slovenských hradoch v 5 regiónoch Slovenska. Nechýba v ňom Oravský hrad, Budatínsky hrad, hrad Strečno, Zvolenský hrad, hrad Modrý kameň, Fiľakovský hrad, Kežmarský hrad a Ľubovniansky hrad: navštevovať ich môžete systematicky od západu na východ (alebo naopak), alebo náhodne – keď budete prechádzať okolo niektorého z hradov na návštevu rodiny či kamarátov. Okrem pútavých informácií nájdu deti v albume Genius loci aj rôzne pikošky o tajomstvách hradov a atraktívne hádanky.

Jeho veľkou prednosťou je možnosť uchovať si na hrad originálne spomienky v podobe predmetov, ktoré si deti sami nájdu na hrade a v jeho okolí. Kamienok, ktorý sa dieťaťu pripletie do cesty na hradnom nádvorí, kúsok konárika, či iný originálny spomienkový predmet dieťa ľahko vloží do priesvitnej polgule v albume, zalepí a suvenír ostane aj po rokoch bezpečne uložený na svojom mieste, nezapatroší sa v útrobách detskej izby. Na hradoch už viac nemusíte kupovať predražené a neosobné prefabrikované suveníry! Vaše dieťa bude mať z návštevy každého hradu svoj originálny suvenír, ktorý si s láskou našlo a na ktorom mu záleží. Budete prekvapení, aké kreatívne je vaše dieťa, a čo všetko si do albumu povkladá. Genius loci sa tak stane jeho vlastným autorským dielom, ku ktorému sa bude s láskou vracať.

Album výborne poslúži aj ako cestovateľský denník, keďže si pri každom hrade môže vaša ratolesť dopísať presný dátum návštevy hradu a aj to, kto s ňou túto atrakciu navštívil.

3D zberateľský album Genius loci o slovenských hradoch kúpite za 12 € na webovej stránke www.locik.sk 

Zdroj: Stanislava M.