Móda a štýl

Zimné trendy podľa módnych blogeriek

blogerka

Letia umelé kožušiny, pestré kabáty a hitom sa stala aj červená farba. Trendy sú však stále len doplnkom k vášmu osobnému štýlu, preto stačí, ak sa nimi inšpirujete a tým ideálnym pre vás okoreníte look tak, ako známe blogerky.

Rebeka z www.fresshion.com  a Ivanka zo www.sweetladylollipop.com nosia praktické kožuchy

Kožušiny si zamilovali túto sezónu aj hviezdy slovenskej blogerskej scény, Rebeka a Ivanka. Obe sa tešia z pohodlného a praktického kožúšku, ktorý sa ľahko kombinuje v najrôznejších štýloch, od elegantného po športový.

blogerka

Linda z www.lapkinn.com nosí saká a policajné čiapky
Linda kráča s dobou, trendy poctivo sleduje a nosí. Túto sezónu si, zdá sa, najviac obľúbila saká a policajné čiapky. Tie jej mimoriadne pristanú najmä vďaka tomu, že ju perfektne vystihujú a hodia sa ku kúskom, ktoré Linda už v šatníku mala.

 

blogerkaAgáta z www.theladiescoffee.com nosí výrazné doplnky
Trend výrazných doplnkov si Agáta zamilovala a my rozumieme prečo. Farby, ktoré vidno v dave ako červená, fialová alebo oranžová krásne zvýraznia akýkoľvek tmavý zimný outfit.

Janni z www.jannideler.com nosí čižmy netradične
Kráska žijúca v Monaku pravidelne zahlcuje tými najnápaditejšími letnými outfitmi a inšpiruje už viac ako 1 milión sledovateľov. Na svojich cestách Janni nedávno predviedla zimné trendy netradične. Ako sa vám páčia výrazné čižmy v kombinácií so šortkami?
Náš tip: Nenechajte sa zastaviť a inšpirujte sa štýlom Janni – čižmy skombinujte v podobnom štýle v zimnom prevedení.

Kenza z www.kenzas.se nosí nečakané kombinácie Modrý kožuch a žltá kabelka. Niekedy nepredstaviteľná kombinácia, dnes jeden z najväčších trendov sezóny. Odvážte sa a kombinujte na prvý pohľad príliš extravagantné kúsky. Uvidíte, že  výsledok vás prekvapí. No najmä, nezabúdajte na svoj štýl a majte na mysli to, čo sa vám hodí. Predsa práve vďaka tomu, že ho vie nosiť, tento look tak pristane aj Kenze.

Autor: AVE
ZDROJ FOTO: www.fresshion.com, www.sweetladylollipop.com, www.lapkinn.com, www.theladiescoffee.com, www.jannideler.com, www.kenzas.se, www.zoot.sk, www.hm.com, www.tonak.cz

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top