Naše tipy

Zbytočné kalórie? Nie, ďakujem. Svieža ovocná chuť? Áno, prosím!

TEEKANNE FRESH

Radi si vychutnávate ovocný čaj aj v teplom období, ale klasickým ľadovým čajom sa kvôli vysokému obsahu cukru radšej vyhýbate? Vďaka novinke TEEKANNE FRESH v troch lahodných príchutiach si môžete vychutnať osviežujúce studené čaje kedykoľvek, kdekoľvek a bez výčitiek.

TEEKANNE FRESH je 100% čerstvý a priamo vylúhovaný ovocný čaj. Čajové zmesi TEEKANNE FRESH sú zaliate horúcou vodou a dostatočne dlho lúhované. Výsledkom je 100% výluh z kvalitných ovocných čajov bez pridaných cukrov a farbív. Vďaka tomu skvele zapadne aj do jedálnička všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu.

TEEKANNE FRESH nájdete v troch lahodných príchutiach, ktoré vás behom teplých mesiacov zaručene osviežia:

  • Granátové jablko a broskyňa: keď granátové jablko stretne broskyňu, spojí sa to najlepšie z dvoch svetov. Trochu trpké, jemne sladké, ale stále príťažlivo dobré.
  • Hugo: leto, slnko, Hugo! Príchuť kvetov bazy čiernej, mäty a limetky je v lete veľmi obľúbená kombinácia.
  • Lesné ovocie a limetka: sladké miluje kyslé. Je známe, že protiklady sa priťahujú, preto je toto nevšedné spojenie dokonalým letným osviežením pre každého z nás.

TEEKANNE FRESH si môžete kúpiť v praktickom balení 0,5 l za maloobchodnú cenu 0,75 €.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácii a tipov navštívte www.teekanne.sk

TEEKANNE FRESH

 

 

 

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top