Súťaže

Zahaľte vaše telo nádhernou vôňou malín a čiernych ríbezlí s líniou od AVONu!

Trophy Zahaľte vaše telo nádhernou vôňou malín a čiernych ríbezlí s líniou od AVONu!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
413
Zostáva dní
6

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novú líniu telovej starostlivosti značky Naturals s úžasnou vôňou malín a čiernych ríbezlí. Rozmaznajte sa perfektnými letnými novinkami, ktoré podčiarknu vašu zvodnosť.

 

Set Naturals AVON prináša novú hydratačnú líniu telovej starostlivosti značky Naturals – Coctail Collection ideálnu na letné obdobie. Spoznajte osviežujúcu explóziu luxusnej vône a nechajte neodolateľne sviežu arómu malín a čiernych ríbezlí rozmaznávať vašu pokožku a zmysly po celý deň. Kompletná starostlivosť intenzívne vyživuje, zanecháva pokožku jemnú a krásne voňavú. Neodolateľná aróma a perfektná hydratácia vás ihneď dostane.

Výrobky novej línie sú dostupné ako set v hodnote 14,90 € alebo samostatne.

Telové mlieko s malinami a čiernymi ríbezľami Objem: 200 ml Bežná cena: 6,00 €

Telový sprej s malinami a čiernymi ríbezľami Objem: 100 ml Bežná cena: 6,00 €

Krém na ruky s malinami a čiernymi ríbezľami Objem: 75 ml Bežná cena: 2,90 €

 
Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Odoslaním súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.
zostáva do konca
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Zavádzame nový formát súťaží, ktorý vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 26.7.2018. Traja z vás získajú balíček Set Naturals s malinami a čiernymi ríbezľami (2 výrobky v balíku)

 

2 komentáre

2 komentáre

  1. Katarína Hrtúsová

    13. júla 2018 at 17:59

    Vyzerá to dobre

  2. Robert

    5. júla 2018 at 8:02

    krásna cena….

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top