Súťaže

Vychutnajte si zdravie: Preventan® Junior + 200 g Nutella ako darček

Preventan® Junior 90-tabletové balenie + darček: 200-gramové balenie deťmi tak obľúbenej Nutelly
TrophyVychutnajte si zdravie: Preventan® Junior + 200 g Nutella ako darček
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
571
Zostáva dní
Ukončené

V zime atakujú organizmus mnohé virózy. Práve dobre fungujúci imunitný systém pomáha aj deťom zvíťaziť nad chorobou – buď tak, že jej vôbec nepodľahnú, alebo sa s ňou popasujú v rekordne krátkom čase.

  Práve prevencia, teda predchádzanie ochoreniam podporou prirodzených obranných mechanizmov organizmu – posilnením imunity, je prezieravejším opatrením ako „hasiť“ už vzniknutý problém – pustiť sa do otvoreného boja s chorobou, neraz sprevádzanou horúčkami. Počas zimy je však pomerne ťažké zaradiť do jedálnička dostatok vitamínov, minerálov a telu prospešných látok na prirodzenú podporu imunity, keďže ovocie a zelenina na pultoch obchodov je často v nepostačujúcej kvalite. Preto práve počas zimy často my, rodičia, siahame po výživových doplnkoch stravy, ktoré deťom znížené hladiny vitamínov pomáhajú dorovnať. Na podporu imunity detí  od 3 rokov je určený doplnok stravy Preventan® Junior od spoločnosti Farmax, ktorý formou chutných cmúľacích tabliet dodá detskému organizmu „medvediu“ silu. Obsahuje aktívnu látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy), vitamín C, inulín – vlákninu z čakanky a prírodné sladidlo xylitol, ktoré je extraktom rastliny stévia sladká. Preventan® Junior tak prispieva k prirodzenej funkcii imunitného systému detí a napomáha znižovať mieru únavy a vyčerpanosti, ktoré sú v zime častým dôsledkom nedostatku slnečných lúčov a „vyžmýkania“ detského organizmu po prekonaní virotických či infekčných ochorení. Preventan® Junior cmúľacie tablety chutia deťom po jahôdkach a vo vnútri balenia ich čaká malé prekvapenie – magnetka, záložka do knihy, prívesok na zips alebo prívesok na kľúče. V ponuke lekární kúpite Preventan® Junior 30-tabletové balenie za odporúčanú cenu 5,30 € a 90-tabletové balenie za odporúčanú cenu 11,60 €.

Pozor! Počas februára až do vyčerpania zásob na vás čaká v lekárňach akciový balíček Preventan® Junior 90-tabletové balenie + darček: 200-gramové balenie deťmi tak obľúbenej Nutelly v odporúčanej cene 12,90 €.  

Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 15.3.2018. Zapojte sa aj vy do našej súťaže o 5 akciových balíčkov Preventan® Junior 90-tabletové balenie + 200 g Nutella!

 

8 komentárov

8 komentáre

 1. Miška

  2. marca 2018 at 11:22

  idem ho kúpiť a vyskúšam

 2. Zuzana

  2. marca 2018 at 11:21

  idem ho kúpiť a vyskúšam

 3. Janka Bohovičova

  1. marca 2018 at 20:04

  Tešim sa,ked ho vyskušam.

 4. Janka Bohovičova

  1. marca 2018 at 20:02

  Tešim sa ,ked ho vyskušam

 5. Jana Ľalíková

  28. februára 2018 at 19:50

  Zatiaľ sme ho nevyskúšali

 6. Emilia Čierna

  27. februára 2018 at 22:28

  Ešte sme to neuživali ale vyskušame.

  • Jana Ľalíková

   28. februára 2018 at 19:47

   Zatiaľ sme ho nevyskúšali

 7. edo

  22. februára 2018 at 22:17

  prave som si ho zakupil pre ceru ale velmi chuti aj mne.Dufam ze aj pomoze.

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top