Súťaže

V top forme a bez kíl navyše – bez hladovania!

detoxikačná kúra Neera
TrophyV top forme a bez kíl navyše – bez hladovania!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
495
Zostáva dní
14
Viac výdrže a vitality, lepšie trávenie, kvalitnejší spánok, dobre fungujúci krvný obeh, silnú imunitu, čistejšiu pleť, pevné nechty a vlasy a pocit telesného komfortu pocítite po aplikovaní detoxikačnej kúry Neera, ktorá vaše telo zbaví nahromadených odpadových látok, jedov a hlienu a opäť v ňom naštartuje jeho prirodzené procesy. Detox Neera je umne vybalansovaný mix stromového sirupu Neera, čerstvej citrónovej šťavy, vody a kajanského korenia. Základ tvorí stromový sirup Neera – tá najčistejšia miazga juhoázijských paliem a najkvalitnejší kanadský javorový sirup stupňa C+. Aplikovať kúru môžete raz denne namiesto večere, pravidelne jeden deň v týždni alebo počas 10-dňového Neera detoxu. Hladovať nebudete, keďže pitím výživného prírodného nápoja Neera dodáte denne telu 400 - 500 kalórií, minerály, stopové prvky a jednoduché cukry. Očistiť sa, „vytunovať“ svoje telo a okrem toho aj zhodiť kilá navyše zvládnete bez nervozity a škvŕkania v žalúdku! Viac informácií získate na 0948 042 713 a na webovej stránke www.neera.sk
Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Odoslaním súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.
zostáva do konca
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 27.11.2018. Traja z vás získajú detoxikačnú kúru Neera .

3 komentáre

3 komentáre

 1. Jana

  5. novembra 2018 at 14:51

  chcela by som to vyskúšať..

 2. Martina

  2. novembra 2018 at 20:13

  toto by sa mi moc hodilo

 3. Pingback: Vyhrajte detoxikačnú kúru Neera - SuperSúťaže.sk

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top