Naše tipy

TV Paprika vás počas Vianoc inšpiruje

Určite aj vy milujete Vianoce.  Vôňu škorice, jabĺk či sladkého punču.  Avšak najradšej bez zdĺhavého varenia a pečenia, ktorého je hlavne počas Vianoc tak veľa. Nalaďte si preto ešte pred sviatkami TV Paprika  a naučte sa, ako pripravovať dobroty tak, že vám to nezaberie celé hodiny, aby ste aj vy mali príjemné a pokojné Vianoce.

Jamie Oliver – kráľ rýchlej a ľahkej kuchyne
Bez tohto fenomenálneho kuchára by sme možno doteraz nevedeli, že aj z piatich surovín dokážeme vyčarovať dokonalo chutné pokrmy. Čo vezme do rúk premení na umenie a ani sa pri tom veľa nenabehá. A to je presne to, čo vám chce odovzdať aj vo svojom premiérovom programe Jamieho rýchla a ľahká kuchyňa. Sledujte prvú časť, ktorá štartuje 23. decembra o 12:30 hod, v ideálny čas na prípravu obeda, ktorý len zľahka pripraví vaše žalúdky na príval zbožňovaných jedál počas Štedrého večera.  Nenechajte si ujsť  vždy dobre naladeného Jamieho,   ktorého recepty sú tak jednoduché, že si ich nemusíte ani zapisovať. A možno vás inšpiruje aj k príprave jedla, ktoré zatieni aj vianočnú kapustnicu.

Tradičné jedlá inak s NiggelouNigella
Táto žena má všetko pod palcom. Krásna, inšpiratívna a originálna kuchárka, ktorá vie, aké príjemné môže byť posedenie s rodinou či priateľmi. Vianočné delikatesy, jemné zákusky, našľahaný krém s vôňou madagarskej vanilky alebo slané chuťovky pre návštevy. A bylinky, všade roztrúsené kúsky sviežich zelených byliniek, ktoré budú vaše chuťové poháriky milovať. Už v premiérovej časti 27. decembra o 12 hod. vám predstaví vychytávky domáceho varenia a pečenia. Naučte sa v programe Doma u Niggely triky na to, ako pripraviť dobroty aj pre náročných alebo si zjednodušte život prípravou nových päťminútových jedál. Objavujte s Niggelou nové chute a nalaďte sa na pohodu.

Tie najsladšie dezerty od Tomasza
Slávny poľský majster cukrár Tomazs Deker a jeho relácia o pečení je jeden z programov, ktoré by ste nemali na Vianoce vynechať. Sledujte Tomasza 23. decembra o 11 hod. na TV Paprika. V predvianočný večer, kedy môžete vidieť prvú časť programu Dezerty Tomasza Dekera bude tá najvhodnejšia chvíľa nechať sa inšpirovať na prípravu posledného koláča na vianočný stôl. A práve v tomto je Tomasz najlepší. Ukáže, vysvetlí, poradí a podporí vo vás lásku k pečeniu. V každej časti vás profesionálny kuchár prevedie tromi skvelými a ľahkými dezertami. Diváci sa dozvedia aj to ako na perfektný citrónový mousse, podľa čoho si majú vybrať správnu formu na pečenie alebo ako upiecť tie najlepšie čokoládové koše.

Tie najchutnejšie Vianoce vám praje TV Paprika!

TV Paprika

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top