Móda a štýl

Trend: Červené páperové bundy

Červené páperové bundy

Dva najvýraznejšie trendy sezóny sa spojili, aby zažiarili ešte jasnejšie. O ktoré ide? Predsa o obľúbenú červenú farbu a pohodlné páperové bundy.  

Červená
Je ju vidno odvšadiaľ – z prehliadkových mól, aj zo stránok magazínov. Vidíme ju na svetroch a na kabátoch – takto úspešne sa jej podarilo rozbiť nudný zimný stereotyp.

Páperky
Mäkučké, pohodlné a mimoriadne teplé bundy si získali snáď úplne všetkých. Dajú sa nosiť na rôzne spôsoby, preto si ich môžete užiť aj keď nosíte športový štýl, ale aj keď radšej uprednostníte elegantný.

Náš tip: Odvážte sa kombinovať páperovú bundu aj so šatami. Vyzerá to prekvapivo dobre. Stačí zvoliť tie správne šaty a máte vyhraté.

Neprekonateľná dvojica
Keď sa červená spojila s páperovými bundami, nemohlo s toho vzísť nič iné, ako horúci módny trend. Oversized bundy, ale aj tie lakované momentálne obľubujú nie len blogerky, ale aj hviezdy svetového formátu ako Kendall Jenner.

Nebojte sa farby, inšpirujte sa a noste červené páperky! Nie tak ako celebrity, ale tak, ako sa vám páčia najviac. Či už v basic kombinácií s riflami a teniskami alebo odvážnejšími šatami.

Autor: AVE
ZDROJ FOTO: zoot.sk, hm.com, pinterest.com
ZOOT: https://www.zoot.sk/polozka/378420/cervena-bunda-haily-s-valerie
https://www.zoot.sk/polozka/355713/cervena-zimna-bunda-tally-weijl
https://www.zoot.sk/polozka/377175/cervena-presivana-zimna-bunda-miss-selfridge

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top