Súťaže

Tesco mobile prináša bezstarostné hovory len za 3,90 € a k tomu novoročnú súťaž o smartfón. Uzavretá súťaž.

Tesco
TrophyTesco mobile prináša bezstarostné hovory len za 3,90 € a k tomu novoročnú súťaž o smartfón
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
545
Zostáva dní
Ukončené

Každý má rád prekvapenia. O to lepšie, ak viete, že môžete telefonovať a SMS-kovať do sýtosti.  Teda len za 3,90 na celý týždeň.

 

My ženy si jednoducho musíme všetko porozprávať a niekedy trvajú naše telefonáty poriadne dlho. Tesco mobile však prichádza s ponukou na bezstarostné volania a SMS do všetkých sietí, na celý týždeň, len za 3,90 .

 

Čo treba preto urobiť? Postup je jednoduchý:)

Staňte sa majiteľkou predplatenej karty Bodka  a aktivujte si balíček Týždňovka. Takto máte pod palcom kontrolu výdavkov a zároveň  maximálnu flexibilitu, už sa nemusíte starať o to koľko voláte, či esemeskujete. Nemusíte ani platiť za celý mesiac, platíte len sumu za aktuálny týždeň. Ak máte dostatok kreditu, balíček sa každý týždeň automaticky obnoví – máte to bez práce. Táto ponuka je momentálne najdostupnejšia na trhu predplatených kariet, ale i voči konkurenčným programom na faktúru.

Čo obsahuje balíček Týždňovka?

Obsahuje 1 000 jednotiek (jednotka je minúta volania alebo SMS) do všetkých sietí na Slovensku na 7 dní. Ak využijete Týždňovku štyrikrát počas mesiaca, platíte len 15,60 eura, čo je podstatne výhodnejšia cena za volania ako aktuálne dostupné ponuky na trhu.

Kde zoženiem predplatenú SIM kartu Bodka?

Je dostupná v predajniach Tesco po celom Slovensku aj v e-shope na webovej stránke www.tescomobile.sk. Zákazník si ju môže pohodlne objednať z domu i aktivovať cez internet. Doručenie SIM karty je pritom úplne zadarmo.

Súťažte s nami vo veľkej novoročnej súťaži a jeden z vás získa smartfón                   Huawei Y5 II od Tesco mobile. Súťaž  trvá do 31. januára 2018.

 

Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 31.1.2018. Jeden z vás získa smartfón Huawei Y5 II od Tesco mobile!

Tesco

 

2 komentáre

2 komentáre

  1. Jana

    23. januára 2018 at 21:33

    V Tescu, alebo v E-shope

  2. Anonym

    22. januára 2018 at 21:32

    V obchode Tesco alebo na eshope

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top