Súťaže

Tá najjemnejšia očista

Saforelle čistiaca pena 250 ml
TrophyTá najjemnejšia očista
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
594
Zostáva dní
3
Keď je vaša pokožka extrémne podráždená, siahnite po Saforelle čistiacej pene 250 ml – jej penovú štruktúru s minimálnym trením prípravku o citlivú zónu oceníte viac než klasický sprchový gél či mydlo, keď vás kdekoľvek na tele uštipol hmyz, trpíte hemoroidmi alebo sú vaše intímne partie vystavené gynekologickým zápalom či extra podráždeniu s pocitom pálenia a svrbenia. Ako vánok jemná čistiaca pena Saforelle obsahuje extrakt z lopúcha väčšieho a antialergén alantoín, ktoré účinne zmierňujú pocit nepohodlia a v citlivej zóne nastolia pocit dokonalej hygieny bez zbytočného bolestivého dráždenia extra senzitívnych  partií. Prípravky intímnej hygieny Saforelle sú pre ich jemnosť a ohľaduplnosť k nežnému ženskému telu prvou voľbou pri výbere intímnej hygieny aj medzi šik Francúzkami. V sortimente prípravkov na intímnu hygienu Saforelle nájdete okrem čistiacej peny aj jemný gél Saforelle 250 ml, krém Saforelle 50 ml a na dovolenku ideálne vlhčené obrúsky či jemný gél Saforelle 100 ml, ktoré poľahky zmestíte aj do batožiny, aby ste o svoj komfort pri každodennej očiste neprišli ani mimo svojho domova. www.saforelle.eu      
Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Odoslaním súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.
zostáva do konca
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 26.9.2018. Traja z vás získajú balíček Saforelle v hodnote 25 eur

 

Saforelle čistiaca pena 250 ml

1 Comment

1 komentár

  1. Alžbeta Stanková

    31. augusta 2018 at 11:26

    túto značku poznám a používam. Mám s produktami len dobré skúsenosti.

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top