Móda a štýl

Summer vibes: Party pod holým nebom

Akcie pri západe a východe slnka.

Teploty na teplomery stúpajú a pozvánky na letné akcie pribúdajú. Dilema, čo na seba na party pod holým nebom je tu! Ste romantický typ alebo uprednostňujete skôr pohodlnosť? Všetko sa dá kombinovať tak, aby ste sa cítili príjemne. A to kdekoľvek! Na pláži, na garden party, či pri pódiu niekde na festivale? Inšpirujte sa našimi troma outfitmi, ktoré sú vytvorené na tri rôzne udalosti. Možno sa v nich nájdete aj vy.

Garden party
Grilovačky na záhrade u svojich najlepších priateľov majú vždy svoje čaro. Pohoda, partia ľudí, ktorých máte radi a dobrá hudba. Čaká vás podobná otváracia akcia leta? Nahoďte sa do klasických rifľových kraťasov a svetloružovej pruhovanej blúzky s odhalenými ramenami. Slamená kabelka s výšivkou bude skvelým módnym doplnkom a v teniskách na platforme sa budete cítiť pohodlne.

Beach party
Voda, smiech, piesok a studené miešané drinky. Najlepšia predstava summer beach party. Využiť plavky ako súčasť outfitu? My vravíme áno, lebo leto! K tomu doladiť sukňu, ktorá sa vám bude krútiť v rytme hudby a vy budete hviezdou večera. Klobúk v tomto prípade nesmie chýbať.

Festival
Tancovanie pod hviezdami pri živej hudbe až do rána je znakom hudobných festivalov, ktorých je v lete neúrekom. Zladiť sa do festivalového ,,moodu“ je celkom jednoduché a prislúcha aj tomu hudobný štýl, ktorý vyznávate či samotný vkus. V tomto prípade sme zvolili modré šaty s odhalenými ramenami, typické festivalové tenisky a ladvinka, kde skryjete všetky základné veci. Na ochranu pred slnkom zvoľte určite klobúk a slnečné okuliare.

1.outfit: https://www.zoot.sk/polozka/322350/svetloruzova-pruhovana-bluzka-tally-weijl;
https://www.zoot.sk/polozka/321057/modro-kremove-riflove-kratasy-s-vysokym-pasom-only-molly
https://www.zoot.sk/polozka/307511/cierno-biele-tenisky-tamaris
https://www.zoot.sk/polozka/318986/bezova-slamena-listova-crossbody-kabelka-s-vysivkou-nali
https://www.zoot.sk/polozka/306246/cierne-okruhle-okuliare-jeepers-peepers

2.outfit: https://www.zoot.sk/polozka/307373/cierno-ruzove-jednodielne-vzorovane-plavky-s-odhalenym-chrbtom-relleciga.; https://www.zoot.sk/polozka/309206/ruzova-zavinovacia-sukna-miss-selfridge; https://www.zoot.sk/polozka/299319/bezove-kozene-sandale-so-strapcami-pieces-lowe; https://www.zoot.sk/polozka/319145/kremovo-ruzova-okruhla-mala-kabelka-miss-selfridge; https://www.zoot.sk/polozka/300873/bezovy-slameny-klobuk-dorothy-perkins-2

3.outfit: https://www.zoot.sk/polozka/301995/modre-saty-s-odhalenymi-ramenami-vero-moda-zoe
https://www.zoot.sk/polozka/303675/svetloruzove-damske-tenisky-vans-authentic
https://www.zoot.sk/polozka/309440/damska-leskla-ladvinka-v-striebornej-farbe-spiral-harvard-mum-bag
https://www.zoot.sk/polozka/289656/cierny-klobuk-s-ozdobnym-remienkom-pieces-lea
https://www.zoot.sk/polozka/310985/slnecne-okuliare-v-ruzovozlatej-farbe-pieces-kaitlyn

Ostatné: www.zoot.sk;  www.answear.sk; www.asos.com

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top