Súťaže

Stavte na prvotriednu jemnú hydratačnú starostlivosť od AVONu!

TrophyStavte na prvotriednu jemnú hydratačnú starostlivosť od AVONu!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
476
Zostáva dní
20
Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje letnú starostlivosť Avon Care Refreshing plnú hydratácie a upokojujúcich účinkov obohatenú o vitamíny a prírodné výťažky z aloe vera a uhorky. Vďaka týmto obsahovým zložkám bude vaša pleť intenzívne hydratovaná a vyživená každý deň.  

Upokojujúca starostlivosť Avon Care s aloe vera a uhorkou od spoločnosti AVON poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, zjemňuje pokožku a dodáva jej upokojujúci pocit. Perfektná kombinácia ingrediencií dodá vašej pokožke účinné vitamíny a výživu, ktoré pleť v letnom období najviac potrebuje. Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva.

Ľahký osviežujúci krém na tvár, ruky a telo s aloe vera a uhorkou Objem: 400 ml Bežná cena: 7,80 € 

 

Osviežujúce telové mlieko s aloe vera a uhorkou Objem: 400 ml Bežná cena: 6,00 €

Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Odoslaním súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.
zostáva do konca
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 9.8.2018. Traja z vás získajú produkty z Línie Avon Care s aloe a uhorkou.

 

2 komentáre

2 komentáre

  1. Anonym

    12. júla 2018 at 20:24

    na bocnej liste

  2. Zlatuša

    11. júla 2018 at 9:40

    dobrý deň, chcem sa spýtať. že kde sú výsledky súťaží_

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top