Móda a štýl

Sexi aj v novom roku

Sexi v krajke

Hoci oslavy konca starého roka sú už za nami, sexi oblečenie vonkoncom nezahadzujte. Krajka, priesvitné materiály, vysoké podpätky a nadčasová čierna farba budú totiž dominovať aj začiatku roka 2018.

Zvodná krajka
Krajka, alebo čipka patrí medzi obľúbené materiály už niekoľko sezón. V čiernom prevedení sa prepracovaný materiál radí medzi najviac sexi kúsky. Preto si vo výpredajoch určite zadovážte aspoň jeden krajkový top. Vhodnou investíciou je tiež čierna krajková podprsenka. Zvodný kúsok môžete nosiť pod priehľadné blúzky, ale aj biele košele. Nie je totiž nič zvodnejšie ako keď vám spoza bielej košele pánskeho strihu presvitá čierna krajková podprsenka.

Vyhráva čierna
Hoci krajkové kúsky sú dnes už dostupné v rôznych farebných prevedeniach, prím ma stále nadčasová čierna farba. Preto ak ešte krajku v šatníku nemáte, módny experti odporúčajú investovať práve do čierneho krajkového modelu. Ľahko ho skombinujete a je viac než isté, že bude trendy ešte niekoľko rokov.

Blúzky, topánky, ale aj nohavice
Okrem obľúbených krajkových blúzok sa materiál v móde často objavuje na spomínanej spodnej bielizni, ale aj takých topánkach, či dokonca nohaviciach. Pri výbere sa riaďte vlastným vkusom, ale tiež vašim štýlom obliekania. Blúzka a podprsenka patrí medzi klasiku, zatiaľ čo lodičky a džínsy pasujú skôr odvážnejším dámam.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Produktové fotografie: Mango, Twinset, Vila, Moto, Topshop

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top