Naše tipy

Robotický vysávač Samsung POWERbot™ VR7000: vysoký výkon v tenkom tele

Najnovší model v rade populárnych robotických vysávačov Samsung POWERbot™ s označením VR7000 exceluje vynikajúcim sacích výkonom a subtílnym dizajnom. So svojou výškou len 97 mm je o celých 28 % nižší ako predchádzajúci modelový rad.

„Slim“ dizajn a vysoký výkon

Nový dizajn vychádza v ústrety zákazníkom, ktorí požadujú lepšie automatizované upratovanie. Z interného výskumu spoločnosti Samsung vyplýva, že 39 % zákazníkov v severnej Amerike od robotického vysávača očakáva, že dosiahne aj do ťažko dostupných miest a vysaje s takým účinkom, aby sa už po ňom nemuselo nikde ručne vysávať.

POWERbot™ VR7000 zaistí kompletné upratovanie svojou sacou silou až 20 wattov a dostane sa aj do miest, kam sa s bežným ručným vysávačom nedostaneme, napríklad pod posteľ, alebo ďalší stojaci nábytok.

Nová funkcia s názvom Edge Clean Master umožňuje vysávaču čistiť plochu tesne pri stene (už od vzdialenosti 1,5 cm). Tomu napomáha 288 mm široká kefa, ktorá je umiestnená vpredu a môže tak ľahko vysať prach a vlasy ihneď, ako príde k stene. Ďalšou prednosťou je automatická lamela, ktorá sa spustí, keď je potrebné zmiesť viac prachu nazhromaždeného na okrajoch.

Unikátny systém samočistiacej kefy značne znižuje množstvo prachu a vlasov zachytených v štetinách kefy. Nečistoty sú zbierané do stredu kefy a následne je ich možné jednoducho premiestniť do koša, čím ďalej šetríme čas potrebný k pravidelnej údržbe.

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top