Súťaže

Pálčivé problémy? Podporte telo prírodou

Pálčivé problémy? Podporte telo prírodou
TrophyPálčivé problémy? Podporte telo prírodou
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
129
Zostáva dní
21
Aj krásne jesenné obdobie môžu znepríjemniť pálčivé problémy, s ktorými sa stretla nejedna žena. Základom je odpočinok a dodržiavanie pitného režimu, čo pomôže k prirodzenému prečisteniu močových ciest. Telo však podporte aj prírodou, napríklad vo forme D-manózy. Súťaž o 3 produkty Uroval® D-manosa Vyhrajte Uroval® D-manosa, ktorý využíva starostlivosť šetrnej prírody. Obsahuje vrecúška s práškom pre prípravu nápoja s najvyššou dávkou prírodného monosacharidu D-manózy. Je určený pre dlhodobú a telu prirodzenú podporu, a to dospelých, detí od 3 rokov, tehotných a dojčiacich žien. Dôverujte značke Uroval® - najpredávanejšej značke s obsahom D-manózy v SR.  
Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Odoslaním súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.
zostáva do konca
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 13.10.2018. Traja z vás získajú produkty Uroval® D-manosaBalíček obsahujúci peny do kúpeľa vo vianočnom balení.

 

Pálčivé problémy? Podporte telo prírodou

Výživový doplnok

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top