Súťaže

Odmeňte pokožku vyživujúcim voňavým kúpeľom s líniou od AVONu!

Sprchovací krém Indian Rituals
TrophyOdmeňte pokožku vyživujúcim voňavým kúpeľom s líniou od AVONu!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
188
Zostáva dní
13

Spoločnosť AVON Cosmetics prináša do svojho portfólia obľúbený sprchovací krém Indian rituals inšpirovaný orientálnymi kúpeľmi. Telová starostlivosť rozmazná nielen vašu pokožku, ale aj zmysly.

Doprajte si po náročnom dni relax v podobe kúpeľa či sprchy s voňavými novinkami Senses Indian rituals od AVONu. Vyživujúce krémové zamatové zloženie s výťažkami z medu a sójového mlieka zanechajú pokožku jemnú a hodvábne mäkkú. Korenistá vôňa kardamómu a santalového dreva zas krásne rozvonia pokožku  po celý deň. V ponuke sú balenia dvoch veľkostí sprchovacieho krému.

 

Sprchovací krém Indian Rituals Objem: 500 ml Bežná cena: 5,70 €

 

Sprchovací krém Indian Rituals Objem: 250 ml Bežná cena: 4,00 €

 

 
Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Odoslaním súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.
zostáva do konca
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 2.11.2018. Traja z vás získajú balíček s Liniou Senses Rituals

Sprchovací krém Indian Rituals

1 Comment

1 komentár

  1. Anna Vargová

    5. októbra 2018 at 20:04

    Nuž, vyzerá super.Dúfam, že sa mi podarí získať ho

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top