Lifestyle

Novoročné predsavzatia

novoročné predsavzatia

Rok ubehol ako voda a čoskoro tu máme ďalší…nový rok. Nový rok na nejaké nové zážitky, veci, udalosti, príbehy, lásky či predsavzatia. Premýšľali ste už nad tým, že vo svojom živote niečo zmeníte? Že zmeníte svoj život k lepšiemu?

Cesta k lepšiemu vzhľadu či k sebazdokonaleniu býva zväčšia veľmi ťažká. No práve nový rok si svoje povinnosti neodložíte na pondelok, či iný deň, ale presne na 1. Január 2018. To je deň, kedy sa treba venovať sebe a pouvažovať, ako žiť a užívať si ďalší nasledujúci rok. Možností je veľa.

Ak chcete zlepšiť svoj vzhľad, navštívte fitnes centrum a rovno si zakúpte mesačnú permanentku, ktorá vám zaručí, že už len kvôli zaplateným peniazom tam budeme určite chodiť. Verte mi, jednorázový vstup vám nezaručí žiadnu výhru, iba vám oddiali ďalšiu návštevu posilňovne. Potom už je potrebná len dobrá vôľa, sila a vytrvalosť udržať si kondičku a makať.

Ďalšou z alternatív ako zlepšiť svoj vzhľad napríklad nejakým novým účesom, poprípade novou farbou, a tak si spraviť radosť samej sebe a potešiť sa.

A čo tak zmeniť či vylepšiť si šatník? Aj to môžete skúsiť a vyhádzať veci, ktoré odkladáte, lebo si myslíte, že ich ešte budete potrebovať, no ak vám tam tie veci stoja v skrini viac ako rok a neobliekli ste si ich, preč s nimi a radšej investujte do niečoho nového, čo je v móde, čo vám nielen pristane, ale aj vy sama sa v tom budete cítiť skvele.

A tou „posledným“ variantom je už len zmeniť svoje vnútro. A to k lepšiemu. Premyslite si, poprípade napíšte veci, ktoré na sebe vy sama neznášate, alebo o ktorých vám povedali iní, že sa im na vás nepáčia. Skúste sa postupne deň za dňom pomaličky zlepšovať v tom, čo vám robí problém. Kde svoje emócie potlačiť a možno si niekedy si radšej zahryznúť do jazyka. Pretože samy uznáte, že po čase, keď si spomeniete na danú situáciu zistíte a uvedomíte si, že dobre, že ste vtedy nevybuchli ako sopka. Lebo tie slová by vás potom určite boleli a ťažili na srdci nielen vás, ale aj iných. A to predsa nechcete.

Vykročme do nového roka len tou správnou nohou, nech je pre nás nasledujúci rok lepší ako ten predošlý.

Autor: Miriama L.
Foto: Shutterstock

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top