Krása a kozmetika

Nechajte vaše oči zažiariť: Bez čiernych kruhov a vačkov!

DivaBeauty procedura

Vačky na tvári a kruhy pod očami pridávajú tvári zbytočne ustarostený a starší vzhľad. Zbavte sa ich a omladnite. Tieto chybičky krásy môžu byť dedičnou záležitosťou, ale často ich vieme ovplyvniť správnou životosprávou a kvalitnou starostlivosťou. Venujte im pozornosť.

„Vačok pod očami tvorí nadbytočný objem nahromadenej tekutiny pod očami. Opuchy pod očami môžu vznikať aj vplyvom starnutia, keď sa tukové tkanivo, ktoré je zvyčajne v kostnej jamke oka posunie pod oči. Takýto proces vačkov pod očami dokáže odstrániť už iba chirurgický zákrok,“ vysvetľuje častý problém kozmetička salónu DivaBeauty, Lívia Szpeváková. Kruhy pod očami sa objavia, ak máme nedostatok spánku, sme dlhodobo vyčerpaní, dehydratovaní, máme zlú životosprávu, zdravotné problémy, napríklad ochorenie obličiek alebo trpíme nedostatočným prekrvením.

Zo začarovaného kruhu bez kruhov
„Základnou prevenciou kruhov a vačkou pod očami je dôsledné používanie krému s ochranným faktorom. Slnečné lúče totiž urýchľujú ubúdanie kolagénu a spôsobujú hyperpigmentáciu. Veľmi účinná je masáž očného okolia, vitamín E, studený čierny čaj a správna životospráva pozostávajúca zo zdravej stravy, spánku a pitného režimu,“ vysvetľuje odborníčka. „Účinnou metódou je aj špeciálny revitalizačný očný peeling, tiež prístrojový lifting očí, ktorý prehrieva do hĺbky kožné tkanivo a pomocou jemnej masáže pracuje s lymfatickým systémom, regeneruje očné okolie, rozjasňuje a odstraňuje vrásky,“ hovorí Lívia Szpeváková zo salónu DivaBeauty.

Pohodlne a bezstarostne v rukách odborníkov
Domáce recepty nie vždy stačia k dosiahnutiu vytúženému výsledku. Zverte sa preto do rúk odborníkov a nechajte sa rozmaznávať osvedčenými a účinnými metódami.  Prístrojový facelifting pleti je forma neinvazívneho ošetrenia pleti. Prístroj využíva infračervené žiarenie, ktoré prehrieva kožné tkanivo do hĺbky a pomocou jemnej masáže pracuje s lymfatickým systémom. Dochádza tým k obnove kolagénových a elastických vlákien v pokožke, regeneruje sa a rozjasňuje očné okolie. Okrem odstránenia vačkov a čiernych kruhov pod očami (len v prípade, ak nie sú spôsobené chorobou alebo nie sú geneticky podmienené) pokožku vypne a zjemní, vyhladí vrásky, „zdvihne“ očné viečka, celkovo zlepší kvalitu pleti a rozžiari ju. Facelifting pleti môžete absolvovať aj v salóne krásy DivaBeauty, na Mýtnej ulici, kde pracujú výhradne  s profesionálnymi produktmi značky DERMALOGICA. Kvalitné prípravky neobsahujú bežne používané zložky, ktoré so sebou nesú riziko podráždenia pokožky. V salóne nájdete všetko pod jednou strechou a doslova v papučiach si môžete odskočiť od kozmetičky, ku kaderníčke, na manikúru, pedikúru alebo masáž. Dokonca aj v centre hlavného mesta zaparkujete bezplatne na vyhradených miestach priamo pri salóne. Viac info na www.divabeauty.sk.

 

 

1 Comment

1 komentár

  1. lenka_samorin

    13. júna 2017 at 22:58

    Ja od Vianoc používam francúzsku kozmetiku Nuance, celý rad – denný, nočný, očný krém aj sérum – a vačky aj kruhy pod očami sú už dávno minulosťou. Pomáha určite aj to, že pijem veľa vody, každý večer si čistím pleť pleťovým mliekom aj micelárnou vodu a až potom idú krémiky.

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top