Súťaže

Múdre vajíčko Orava PiepEi. Uzavretá súťaž.

signalizačné vajíčko Orava PiepEi.
TrophyMúdre vajíčko Orava PiepEi
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
545
Zostáva dní
Ukončené
Milujete vajíčka, neradi sa však púšťate do ich varenia? Odhadnúť, kedy sú presne podľa vášho gusta, môže byť často čistá lotéria. Už sa vám zbiehajú slinky „na hniličku“ a po ošúpaní zistíte, že zas skončilo „natvrdo“?! Aby ste pri ich varení netriafali naslepo, šupnite k tým slepačím do vody aj to múdre – signalizačné vajíčko Orava PiepEi. Funguje na báze teplotného modelu, takže ono sa iste nepomýli. Keď sú vajíčka akurát, oznámi vám to hitom. Killing me softly avizuje vajíčka na mäkko, nemecký šláger Ich wollt´ich war´ein Huhn informuje, kedy sú na hniličku, a Carmina Burana ohlási vajíčka na tvrdo. Orava PiepEi oceníte na Veľkú noc, keď sa pod jedlami z vajíčok prehýbajú stoly, ale aj kedykoľvek v roku, keď na bielo-žltý zázrak pre zdravie dostanete chuť. Môže byť vaše za 12,90 €. www.orava.eu
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Zavádzame nový formát súťaží, ktorý vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.
Po odoslaní vašich kontaktných údajov sa vám na stránke zobrazí možnosť zdieľať súťaž na vašich sociálnych sieťach. Rovnako sa vám zobrazí aj link na súťaž, ktorý môžete posielať svojim priateľom a známym pomocou e-mailu. Za každého nového súťažiaceho, získavate ďalší žreb v súťaži a zvyšujete tak svoju šancu na výhru. Stav svojich žrebov si môžete kedykoľvek skontrolovať.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 10.5.20167 Piati z vás získajú signalizačné vajíčko Orava PiepEi.

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top