Móda a štýl

MIKLOSKO: ŠPECIÁLNA KOLEKCIA LETO 2017

MIKLOSKO ŠPECIÁLNA KOLEKCIA LETO 2017

Pokračovanie módnych aktivít ateliéru MIKLOSKO v rámci dvadsiateho výročia sa nesústredí iba na hlavné, veľké kolekcie. Po predstavení trendov na sezónu jar-leto 2017 predviedol Fero Mikloško svoju menšiu, o to však špeciálnejšiu líniu inšpirovanú dizajnom a štýlom značky RENAULT, venovanú jej najnovšiemu modelu – prémiovému SUV KOLEOS.
Uvedenie sa tentokrát presunulo z Bratislavy do športovo ladeného, ale zároveň štýlového prostredia areálu X-Bionic Sphere v Šamoríne. “Vychádzal som predovšetkým z vlastných predstáv o letnej elegancii a prvkov typických pre moju tvorbu – zmyselnosť, rafinovanosť a ženskosť. K tomu sa pridalo farebné spektrum dúhy, ako osviežujúca paleta reprezentujúca spojenie mojej tvorby a francúzskeho dizajnu RENAULT“.
Keďže estetika dizajnu auta je pre mňa nemenej dôležitá ako módny vkus, prirodzene si vyberám podľa vzhľadu a následne ďalších parametrov. Veď automobily rovnako podliehajú trendom a majú vlastný, charakteristický štýl.“ povedal Fero Mikloško.
Farby kolekcie MIKLOSKO leto 2017 akoby priamo vychádzajú zo spomínanej dúhy – odtiene žltej, zelenej, červenej a modrej. K nim sa pridáva originálna RENAULT kombinácia Black Améthyste, synonymum línie INITIALE PARIS a spojenie všetkých farieb v úvodnom modely. Materiálová skladba v podobe zmesového šifónu a tylu vyšívaného veľkými lesklými aplikáciami podčiarkla éterickú atmosféru modelov. Dámska spodná bielizeň opäť vytvorená na mieru z elastickej zmesovej čipky a hladkej lycri v decentnej telovej farbe rafinovane korešpondovala s transparentnosťou šiat.
Spoločne 12 outfitov stelesňuje dizajnérovu víziu módnej prepracovanosti, ležérnej elegancie a neodolateľného pôvabu.
„Nový Renault KOLEOS odzrkadľuje francúzsky dizajn, eleganciu a osobitosť. Tento model je jednoducho sexi! Všimnete si ho v dave ihneď. Zaujme tak isto, ako jedinečná tvorba Fera Mikloška. Teší ma, že človek, ktorý vie oceniť krásu a kvalitu si vybral Nový Renault KOLEOS nielen ako inšpiráciu pre tvorbu. Fero Mikloško je jedným z prvých majiteľov tohto prémiového SUV na Slovensku. Pre mňa ako zástupcu značky Renault je potešením, že sa začína ďalšia etapa spojenia značiek Renault a MIKLOSKO.“ hovorí Richard Evanson, generálny riaditeľ Renault Slovensko.

Kolekcia oblečenia MIKLOSKO je dostupná v Ateliéri MIKLOSKO.
Foto: Dominik Babušík

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top