Nezaradené

Leto v Aquaparku a Termálnom kúpalisku Veľký Meder

Leto v Aquaparku a Termálnom kúpalisku Veľký Meder

Počas žiarivých a horúcich dní nie je nič lepšie ako skočiť do príjemnej a oblažujúcej vody. Ak sa k tomu pripojí zábava a dobré jedlo o super deň je postarané. Všetky tieto super vecičky nájdete vo Veľkom Mederi, konkrétne Aquaparku a termálnom kúpalisku Veľký Meder.

Stredisko bude mať počas letnej sezóny prístupných až 10 bazénov. Na svoje si tu prídu milovníci víriviek, rekreační plavci aj športovci. Pre nich je k dispozícii 50 metrov dlhý plavecký bazén. Stredisko ponúka vzrušujúce adrenalínové atrakcie. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb. Návštevníkom poskytujú prejazd toboganovým potrubím s vyústením na obrovskú rampu, alebo do pestrofarebného lievika. Súčasťou areálu je Tarzania, lanová dráha s dĺžkou 650 metrov. Je rozdelená do dvoch trás a poriadne ponaťahuje údy veľkých aj malých lezcov.

V aquaparku nechýbajú stravovacie zariadenia fast foodového aj reštauračného typu. Pre rodičov s deťmi je počas leta k dispozícii ostrov drobčekov, kde sa tím zabávačov postará o ratolesti, zatiaľ čo rodičia môžu pokojne relaxovať. Stredisko celoročne organizuje animačné programy. Počas prichádzajúceho leta čaká na návštevníkov viacero podujatí. Pôjde hlavne o večerné koncerty rôznych hudobných skupín. Tie sa uskutočnia priamo v areáli strediska a budú sa konať vo vybrané dni v týždni.

Letná sezóna bude trvať do konca augusta. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Privítať vás tu preto môže príjemné letné počasie. www.thermalcorvinus.sk

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top