Lifestyle

Kupujete jazdené auto? Už v tom nie ste sama!

auto maklér

Nie je žiadnym tajomstvom, že kúpa vozidla nie je silnou stránkou žien. Choďte však na to s rozumom, nechajte si poradiť odborníkmi a ušetrite čas aj peniaze. Kúpa vozidla býva väčšinou druhou najväčšou investíciou hneď po kúpe nehnuteľnosti, a preto určite nikto z nás nechce natrafiť na nekalé praktiky obchodníkov s autami, ktorých je stále viac.

Auto-maklér vám odborne poradí pri kúpe vášho „nového“ vozidla. Máte možnosť výberu z viacerých balíčkov služieb podľa rozsahu preverenia, ktoré sú nastavené tak, aby pokryli čo najviac požiadaviek zákazníkov, o ktorých sa dočítate viac na www.auto-makler.sk.

Či sa už chystáte vymeniť svoje staré vozidlo za novšie, štýlovenjšie, praktickejšie, alebo si kupujete svoje prvé auto, týmto všetkým sa začína kolobeh od prezerania inzerátov cez porovnávania ponúk a cien až po obhliadky vozidiel. No však určiť technický a právny stav (exekúcia, leasing, záložné právo, skutočný rok výroby, pôvod z trestnej činnosti) vozidla je veľmi ťažké, pre bežného človeka takmer nemožné. Preto stále viac ľudí a hlavne žien využíva túto pomerne novú službu na trhu.

auto maklér

Službu vyskúšala na vlastnej koži aj Andrea Záborská, ktorú poznáte z relácie občan za dverami na RTVS. Hodnotenie z facebook.com: „Ďakujem Auto Maklér za pomoc za seriózny a ľudský prístup! Odporúčam všetkým, ktorí nie sú práve odborníkmi na autá, ale aj tým skúsenejším. Jednoducho všetkým, ktorí si chcú byť istí, čo kupujú! Želám veľa spokojných klientov“

Pri preverovaní vybraného vozidla postupujeme vždy striktne daným postupom s cieľom odhalenia skutočností, ktoré sa snažia nekalí predajcovia utajiť ako sú stočené kilometre, pekný lak, ktorý ukrýva veľké množstvo gitu a pokryvených plechov po havárii alebo auto, ktoré postihla živelná pohroma, tieto skutočnosti môžu zaskočiť vás, ale hlavne vašu peňaženku pri drahých servisoch. K tomu nám napomáhajú bohaté skúsenosti z tejto oblasti ako aj profesionálne vybavenie ako je napríklad prístroj na meranie laku, autodiagnostika alebo rôzne testery na zistenia vád motora, vyjadril sa auto-maklér Boris Veterník.

Nie sme predajcovia, a preto poskytujeme nezávisle poradenstvo pre klienta. Po zadaní požiadaviek a potrieb vám auto-maklér poradí aké vozidlo bude pre vás najvhodnejšie. Následne obdržíte výber vozidiel, ktoré prešli kompletnou právnou previerkou. K našej službe patrí aj vyhotovenie kúpno-predajnej zmluvy preverenej právnikom, ktorá je ošetrená tak, aby v nej bol klient chránený. Poskytujeme návrh výhodného PZP a pomoc pri prepise.

auto maklér

Pri tejto službe nie je potrebné vyhľadávať ďaľších odborníkov, pretože balíčky preverenia obsahujú komplexnú previerku vozidla. Cena týchto služieb začína už od  0 €, takže je dostupná úplne pre každého, nakoľko je nastavená pre bežných ľudí.

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top