Súťaže

Hurá, domáca cukrová vata!

stroj na výrobu cukrovej vaty Orava CM-550 A.
TrophyHurá, domáca cukrová vata!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
747
Zostáva dní
4
Čo milujú všetky deti? Predsa cukrovú vatu! S chuťou sa do nej púšťajú pri návšteve cirkusu, jarmokov či ZOO. Výroba cukrovej vaty nestojí veľa, ale pre vaše deti má cenu zlata. Ak im chcete touto maškrtou spestriť rodinné oslavy, či doma organizované detské párty s kamarátmi, zaobstarajte si do domácnosti stroj na výrobu cukrovej vaty Orava CM-550 A. Vyrobí sladké pokušenie jednoducho a rýchlo a ľahko sa čistí. Cukor, z ktorého sa cukrová vata vyrába, môžete prifarbiť potravinárskou farbou rôznych odtieňov, takže ružová, zelená, modrá, žltá, či červená poteší a pobaví malých maškrtníkov. Súčasťou balenia Orava CM-550 A je aj 10 ks drevených paličiek na výrobu cukrovej vaty a odmerka na cukor. Kvalitná cukrová vata za pár eur, ktorú doma vykúzlite, vás v očiach vašich detí a ich kamarátov vynesie na prvé priečky detských hitparád o najlepšiu mamu na svete. Pochutia si na nej radi aj „veľkáči“ na rodinnom pikniku či oslave. Orava CM-550 A kúpite za 39,90 €. www.orava.eu  
Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Odoslaním súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.
zostáva do konca
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 26.9.2018. Jeden z vás získa výrobník cukrovej vaty Orava CM-550 A.

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top