Móda a štýl

Flower power

Kvetovaná dovolenka

Kvetovaná potlač je čo sa týka vzorov tak trochu klasikou. Túto jar a leto je veľmi populárna nielen na šatách, ale takisto blúzkach, topoch, šortkách, kabelkách ruksakoch a iných doplnkoch. Vzor je ideálny na elegantnejšie príležitosti, nosiť ho môžete tiež do práce a vo voľnom čase. Niečo kvetované by vám rovnako nemalo chýbať v dovolenkovom kufri.

Slávnostné kvety
Jar a leto sú už tradične obdobia kedy sa konajú rôzne oslavy, svadby, či promócie. A na podobné príležitosti sú kvety na oblečení naozaj výbornou voľbou. Na elegantnejšie udalosti sú vhodné kombinácie kvetov a pudových farieb.Teda kvetované vzory na ružových, žltých, modrých a telových šatách. Čím jemnejší odtieň nositeľka zvolí, tým elegantnejšie bude pôsobiť. Okrem krátkych kvetovaných šiat, sú v kurze aj rôzne dlhé maxi šaty,ktoré k letnému obdobiu neodmysliteľne patria.

Kvety do práce
Kvetovaná potlač je tiež vynikajúca na rôznych blúzkach a topoch.Tie sú veľmi elegantné a ideálne napríklad do práce. V kurze sú strihy s dlhým aj krátkym rukávom v rôznych farbách.Viac ako klasické tuniky sa túto sezónu objavujú rôzne strihané blúzky a košele. Nakoľko je vzor veľmi výrazný najlepšie je ho kombinovať s jednoduchými nohavicami, alebo sukňami, ideálne v krémových odtieňoch.

Kvetovaná dovolenka
Ak uvažujete nad tým čo si zbaliť na dovolenku, vsaďte na kvety. Nosia sa šortky s kvetovaným vyšívaním, alebo vzorom.Tie pokojne skombinujte s kvetovanými plavkami, alebo plážovou tunikou. Na voľný čas je ideálnou voľbou aj kvetmi posiaty doplnok. Praktický je napríklad ruksak, crossbody kabelka, bolerko, alebo šatka.

Hoci je vzor veľmi výrazný a dievčenský, nebojte sa ho nosiť ani ak ste tip, ktorý preferuje skôr športovejšiu módu. Kvety totiž môžete nosiť aj na šortkách,a lebo štýlových ruksakoch.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia:
pinterest.com
Produktové fotografie: blúzka Takko, šaty Cellbes, ruksak Twin-Set, šortky Oh My Love, podprsenka Mazumis.com, overal Glamouorous, Kimono Topshop

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top