Súťaže

Dokonalých výsledkov dosiahnete s produktmi na pečenie od značky FINO. Uzavretá súťaž.

TrophyDokonalých výsledkov dosiahnete s produktmi na pečenie od značky FINO.
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
345
Zostáva dní
Ukončené
Chladné jesenné počasie priam vyzýva k tráveniu voľného času v pokoji domova. Prichádza čas rodinných stretnutí a sladkých dezertov. K tomu aby sa jesenné menu podarilo, nestačí len dobrý recept a šikovná kuchárka, ale tiež kvalitní pomocníci. Dokonalých výsledkov dosiahnete s produktmi na pečenie od značky FINO. Pokiaľ chcete obmedziť používanie tukov na minimum a zároveň si byť istí, že sa vám jedlo nepripečie k forme, zvoľte papier na pečenie FINO. Ten je opatrený silikónovou vrstvou, vďaka ktorej tuk nemusíte používať.  Balenie papiera na pečenie FINO obsahuje už nasekané diely, ktoré presne padnú do plechu na pečenie. Vďaka nemu navyše nebudete musieť plech po použití umývať. Stačí ho len utrieť hubkou so saponátom a upláchnuť. Ušetrí  vám tak prácu a čas, ktorý môžete venovať napríklad svojej rodine. Vyhrajte balíček na varenie od značky FINO, ktorý obsahuje sadu pomocníkov do kuchyne a štýlovú koreničku.  
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 7.11..2017. Jeden z vás získa balíček na varenie od značky FINO, ktorý obsahuje sadu pomocníkov do kuchyne a štýlovú koreničku.

1 Comment

1 komentár

  1. Maria

    26. októbra 2017 at 22:43

    Blížia sa Vianoce, bude sa vypekat.??

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top