Súťaže

Buďte trendová s novými odtieňmi matných rúžov AVON TRUE! Uzavretá súťaž.

Matné rúže od Avonu
TrophyBuďte trendová s novými odtieňmi matných rúžov AVON TRUE!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
578
Zostáva dní
Ukončené
Jar je ako stvorená pre ružové farby. Zvoľte ich aj pri líčení a zvýraznite svoje pery niekoľkými ťahmi rúžu z dielne spoločnosti AVON Cosmetics. Tá rozširuje paletu matných rúžov o ďalšie tri odtiene, ktoré sú trendom tejto sezóny. AVON rozširuje ponuku dekoratívnej kozmetiky AVON TRUE o ďalšie tri nové ružové odtiene matných rúžov na pery. Aktuálne máte na výber z palety 18 farieb, z ktorých si môžete zvoliť tú pravú pre vás. Matný rúž si obľúbila aj Tamara Šimončíková Heribanová, ambasádorka dekoratívnej kozmetiky AVON TRUE. „V líčení uprednostňujem prirodzené farby, avšak výnimočnosť momentu vždy rada podčiarknem výrazným rúžom. Nájsť správny odtieň môže byť niekedy alchýmia, ale jednoznačne to stojí za to!“  

Matný rúž True Colour Objem: 3,6 g Bežná cena: 6,90 €

Matný rúž z dekoratívnej kozmetiky AVON TRUE zaručí štýlovú 100% matnú farbu pier bez vysúšania. Má zamatovo jemné zloženie, vďaka ktorému sa ľahko nanáša. Pery tak nevysušuje a chráni ich pred stratou hydratácie. Poskytuje trvácnu a sýtu matnú farbu. V ponuke je teraz v ďalších 3 trendových ružových odtieňoch.

 

Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Zavádzame nový formát súťaží, ktorý vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.
Po odoslaní vašich kontaktných údajov sa vám na stránke zobrazí možnosť zdieľať súťaž na vašich sociálnych sieťach. Rovnako sa vám zobrazí aj link na súťaž, ktorý môžete posielať svojim priateľom a známym pomocou e-mailu. Za každého nového súťažiaceho, získavate ďalší žreb v súťaži a zvyšujete tak svoju šancu na výhru. Stav svojich žrebov si môžete kedykoľvek skontrolovať.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 15.5.2017. Traja z vás získajú balíček nových odtieňov matných rúžov AVON TRUE (2ks v baliku)

 

 

1 Comment

1 komentár

  1. darina

    1. mája 2017 at 16:30

    chcela by som vyskúšať matný rúž.

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top