Vzťahy

Ako ho prekvapiť?

Vianoce - darček

Premýšľate práve nad tým ako ho prekvapiť? Prekvapiť toho svojho milého, ktorý je vašim životom, našim vesmírom a vašou múzou? Prekvapiť ho môžete hocijako, pokiaľ to prekvapenie pramení z vášho srdca a pokiaľ viete, že aj to jeho srdce podskočí, keď ho práve týmto darom prekvapíte.
Existuje množstvo tipov na vianočné, narodeninové či iné darčeky, no ja nebudem písať o tých hmotných, ale práve o tom, ako ho prekvapiť tým, že spravíte niečo, čo by nečakal. Že viete, keď spravíte práve toto, bude žasnúť a bude sa cítiť ako v siedmom nebi. To niečo môže byť vlastne hocičo, ale musí to byť niečo, čo nerobíte bežne počas dňa. To, že varíte skoro každý deň a chcete ho prekvapiť nejakým zaujímavým dobrým obedom v ňom môže vzbudiť potešenie a lásku z toho, ako sa o neho staráte, ale určite to nebude prekvapenie, na ktoré do konca života nezabudne.

Prekvapte ho napríklad niečím, čo vám ide a o čom vie aj ten vás partner. Skúste mu napríklad upliesť nejaký pekný sveter, ak ste dobrá v pletení. Samozrejme, musíte to urobiť tak, aby vás nevidel a staviť na kreativitu. Budete prekvapená, akú radosť mu spravíte práve tým, že ste mu vy sama vyrobili práve takýto darček, ktorý v obchode nenájde. Alebo máte talent na spev a práve vy preňho zložíte a zaspievate nejakú peknú baladu? Slzičky v očiach sú jasným dôkazom toho, že to máte vyhraté. A že kreatívnejší darček už ani on sám nemôže vymyslieť.

Preto ak ho chcete obdariť niečím, na čo nikdy nezabudne, stavte na niečo jednoduché a hlavne kreatívne. Na niečo, do čoho dáte nielen svoju dušu, ale aj srdce.

Autor: Miriama L.
Foto: Shutterstock

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top